Niedziela 27.05.2018

liczba odwiedzin: 639555

WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "O naszym przedszkolu".

•  - Obrazek 1

Miło nam poinformować, że podczas środowego biegu "Spirintu do maratonu" wspólnie udało się nam pokonać dystans 96 km!
    Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i każdy przebiegnięty metr! Do zobaczenia w przyszłym roku.

• Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy "Sprintem do maratonu" na FB przedszkola.

• 16 maja nasze przedszkole weźmie udział w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Celem akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Swój udział zapowiedział Prezydent Miasta Wodzisławiu Śląskiego Mieczysław Kieca. Impreza rozpocznie się 16 maja o godzinie 15.00 na terenie RPR Trzy Wzgórza w okolicach Amfiteatru. Zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnego włączenia się do akcji razem ze swoimi dziećmi.

Dzieci, które pozostają dłużej w przedszkolu przejdą na Trzy Wzgórza razem z nauczycielkami grup.

• 26.04.2018

Prosi się Rodziców dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 o wypełnienie DEKLARACJI KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (dawna umowa). Deklaracja do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce dokumenty do pobrania lub w placówce. Deklaracje należy składać u dyrektora przedszkola.