•  - Obrazek 1

Miło nam poinformować, że podczas środowego biegu "Spirintu do maratonu" wspólnie udało się nam pokonać dystans 96 km!
    Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i każdy przebiegnięty metr! Do zobaczenia w przyszłym roku.

• Zapraszamy na FESTYN

Zapraszamy na FESTYN - Obrazek 1

• Sprintem do maratonu

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy "Sprintem do maratonu" na FB przedszkola.

• "SPRINTEM DO MARATONU"

16 maja nasze przedszkole weźmie udział w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Celem akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Swój udział zapowiedział Prezydent Miasta Wodzisławiu Śląskiego Mieczysław Kieca. Impreza rozpocznie się 16 maja o godzinie 15.00 na terenie RPR Trzy Wzgórza w okolicach Amfiteatru. Zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnego włączenia się do akcji razem ze swoimi dziećmi.

Dzieci, które pozostają dłużej w przedszkolu przejdą na Trzy Wzgórza razem z nauczycielkami grup.

• Deklaracja korzystania z wychowania przedszkolnego

26.04.2018

Prosi się Rodziców dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 o wypełnienie DEKLARACJI KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (dawna umowa). Deklaracja do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce dokumenty do pobrania lub w placówce. Deklaracje należy składać u dyrektora przedszkola.

• KONKURSU PIOSENKI POLSKIEJ „Od przedszkola do Katola”

Lilka, z grupy "Tygryski", 24 kwietnia uczestniczyła w III KONKURSU PIOSENKI POLSKIEJ „Od przedszkola do Katola”. Podczas występu zaprezentowała piosenkę Małgorzaty Ostrowskiej pt. "Meluzyna" z filmu "Podróże Pana Kleksa". Ogromne gratulacje za siłę głosu, uśmiech od ucha do ucha i niegasnący optymizm! Jesteśmy z Ciebie dumni!

KONKURSU PIOSENKI POLSKIEJ „Od przedszkola do Katola” - Obrazek 1

• PRZEDSZKOLE NA MEDAL - plebiscyt Dziennika Zachodniego

PRZEDSZKOLE NA MEDAL - plebiscyt Dziennika Zachodniego - Obrazek 1

Nasze przedszkole bierze udział w plebiscycie "Dziennika Zachodniego" - „PRZEDSZKOLE NA MEDAL”!
    Głosować może każdy - babcia, dziadek, ciocia, wujek, koleżanka poprzez wysyłanie smsów pod nr
    72355 o treści P.429 do 18 maja do godz. 22.00. Przedszkole z największą liczbą głosów otrzyma interesujące nagrody: zestaw zabawek firmy WADER, voucher na promocję przedszkola na łamach "Dziennika Zachodniego" oraz pokaz rycerski organizowany przez Bractwo Rycerskie Zamku Będzin.
    Bardzo serdecznie zachęcamy do głosowania i dziękujemy w imieniu dzieci!
    Wyniki można obserwować na bieżąco na stronie organizatora:http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/przedszkole/a/przedszkole-roku-2018-powiat-wodzislawski-aktualne-wyniki,13089321/

• Witaj WIOSNO!

22.03.2018