Rodzinne Kolędowanie

Gratulujemy Paulinie i Łukaszowi oraz ich mamom za zdobycie III miejsca w „Rodzinnym kolędowaniu” w PP nr 15 za pastorałkę „Kołysanka dla Jezuska”.

• Zdjęcia z Wigilijki

Zdjęcia z Wigilijki - Obrazek 1

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszej Wigilijki w albumie fotograficznym.

1% wiele zmienia

Nowy 2019 Rok
  • Laureatki konkursów plastycznych

16.12.2018

Laureatki konkursów plastycznych - Obrazek 1

Z radością zawiadamiamy, że wychowanki naszego przedszkola zajęły czołowe miejsca w konkursach plastycznych organizowanych ostatnio w naszym mieście. Nasze przedszkolaki brały udział w konkursach: "Pod skrzydłami Anioła III" pod Patronatem Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecy organizownym przez PP nr 6 i "Mikołaj przyjacielem dzieci" organizowanym przez PP nr 3. W pierwszym konkursie Vanessa P. z grupy Sówki zajęła 1 miejsce, Emilia S. z grupy Tygryski - 3 miejsce. W drugim konkursie 1 miejsce zdobyła Maja S. z grupy Sówki. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i opiekunom. Zdjęcia z rozdania nagród można zobaczyć w albumie fotograficznym.

10.12.2018

Po uzgodnieniu z Radą Rodziców, uprzejme informujemy, iż czas pracy przedszkola zostaje skrócony w Wigilię do 13.30, w Sylwestra do 15.30.

• Góra grosza

Góra grosza - Obrazek 1

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Góra Grosza. Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
    Zachęcamy do wrzucania pieniążków do naszej złotej puszki znajdującej się przy wejściu na duży hol.

• Akademia z okazji Dnia Górnika

Akademia z okazji Dnia Górnika - Obrazek 1

3 grudnia świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Górnika. Rada Pedagogiczna i wychowankowie serdecznie dziękują przybyłym gościom za obecność i poświęcenie czasu. Życzymy wszystkim tatusiom, wujkom, dziadkom górnikom bezpiecznych szycht i Szczęść Boże.

Zdjęcia można obejrzeć w albumie fotograficznym.

• Dzień Babci i Dziadka

01.12.2018

Dzień Babci i Dziadka - Obrazek 1

• Mikołaj

01.12.2018

Mikołaj - Obrazek 1

Zajęcie otwarte - Kubusie
    27.11.2018

Zapraszamy Rodziców dzieci z grupy Kubusie na zajęcie otwarte w dniu 05.12.2018 r. o godzinie 09.45.

RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE
    27.11.2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na rodzinne warsztaty świąteczne, które organizujemy w naszym przedszkolu 13.12.2018 r. o godzinie 17.00. Warsztaty prowadzone będą w salach poszczególnych grup.

• Dzień misia

Dzień misia - Obrazek 1

Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień misia. Były tańce z misiami, misiowe konkursy, kosztowanie miodku, misiowe obrazki. Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły. Zdjęcia można zobaczyć w albumie fotograficznym.

• KALENDARZ NADCHODZĄCYCH IMPREZ

KALENDARZ NADCHODZĄCYCH IMPREZ:

26.11.2018 r. - Dzień Misia, wewnętrzna uroczystość przedszkolna,

03.12.2018 r. - Dzień Górnika, spotkanie z zaproszonymi gośćmi na holu przedszkolnym, godzina 9.45,

06.12.2018 r. - Spotkanie z Mikołajem na holu przedszkolnym, wewnętrzna uroczystość przedszkolna,

13.12.2018 r. - Rodzinne warsztaty świąteczne, spotkania z Rodzicami w salach poszczególnych grup,  godzina 17.00,

05.02.2019 r. - Balik karnawałowy, wewnętrzna uroczystość przedszkolna.

• Jubileusz 35 - lecia przedszkola

Jubileusz 35 - lecia przedszkola - Obrazek 1

Dzisiaj w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się wyjątkowa uroczystość. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność i wspólne z nami świętowanie Jubileuszu 35 - lecia naszego przedszkola. Dziękujemy za serdeczne życzenia, prezenty i Wasze uśmiechy.

Marzycielska Poczta

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z akcji w "Albumie fotograficznym przedszkola".

Rekord dla Niepodległej

Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Radą Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej, działającą przy Ministrze Edukacji Narodowej, pragnie zaproponować ogólnonarodową formę uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości pn. „Rekord dla Niepodległej”. Inicjatywa polega na tym, aby w piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 we wszystkich szkołach w Polsce i poza jej granicami w uroczysty sposób wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Nasze przedszkole również przyłącza się do akcji.

Zapraszamy na uroczystość Jubileuszu 35-lecia
  • JUBILEUSZ 35 - LECIA NASZEGO PRZEDSZKOLA

• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - Obrazek 1

Pracownicy PP 19 w Wodzisławiu Śląskim serdecznie dziękują dzieciom i Rodzicom za życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.