• O mnie

Jestem nauczycielem wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Ukończyłam również psychologię edukacji z coachingiem w Dolnośląskiej Szkole Wyższej - Wydział Nauk Pedagogicznych. W swojej pracy staram się ciągle doskonalić i podnosić swoje umiejętności poprzez różne szkolenia oraz kursy, między innymi takie jak:

• Stare i nowe zabawy dywanowe,
          • Programowanie i kodowanie w edukacji,
          • Multimedia w edukacji,
          • Edukacja artystyczna ,
          • Edukacja przez ruch - Doroty Dziamskiej.

Obecnie uczęszczam na studia podyplomowe o kierunku: Integracja sensoryczna i psychomotoryka w DSW, dzięki którym będę mogła prowadzić terapię SI z wykorzystaniem psychomotoryki empowermentu.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w prywatnym żłobku od  2014 r. do 2017 r., jak również w przedszkolu prywatnym „Lokomotywa” oddział Wrocław w 2017 i 2018 r. Od września 2018 r. mam przyjemność pracować w Publicznym Przedszkolu nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Wodzisławiu Śląskim.

W pracy z dziećmi staram się przede wszystkim skupiać na ich potrzebach i rozwoju. Dzieci są jak otwarte księgi. Tylko odpowiednie podejście sprawia, że możemy je przeczytać. Moi podopieczni sprawiają, że codzienność staje się kolorowa. Cieszy mnie kiedy odnoszą sukcesy te duże, jak i te małe. Pragnę by zajęcia przeprowadzane przeze mnie niosły za sobą uśmiech i radość dziecka - które są największą nagrodą w mojej pracy.

„Dziecko jest pergaminem szczelnie zapisanym drobnymi hieroglifami, których część tylko zdołasz odczytać, a niektóre potrafisz wytrzeć lub tylko zakreślić i własną wypełnić treścią."

(Janusz Korczak - Jak kochać dziecko. W: Wołoszyn S.: Korczak, Warszawa1978 s.178)