• O mnie

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego od 29 lat. W roku 2012 ukończyłam Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Staż mojej pracy jest długi, ale wspaniałe jest to, że każdy dzień jest inny, niepowtarzalny.

Dzięki pracy z małymi dziećmi często patrzę na świat ich oczami. Świat ten jest taki, jak powinien być. Panuje w nim zaufanie do drugiego człowieka, prawdziwe uczucie, a przede wszystkim szczerość. Dzieci są też wymagające, stawiają poprzeczkę wysoko, dzięki czemu zmuszają do stałego rozwoju, ciągłych poszukiwań, szukania rozwiązań. Nauczyciel nie tylko uczy, ale uczy się całe życie.

Ukończone kursy, szkolenia, warsztaty:

• Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,
          • Tworzenie programów,
          • Warsztaty muzykoterapeutyczne,
          • Zabawa inspirująca rozwój,
          • Aktywność muzyczno - ruchowa dzieci wg. metody Batti Strauss,
          • Ruch rozwijający wg. Weroniki Sherborne,
          • Kinezjologia edukacyjna Paula Dennisona,
          • W krainie muzyki - zabawy kształtujące zdolności muzyczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych,
          • Arteterapia i terapia zajęciowa,
          • Logopiosenka - muzyczne ćwiczenia logopedyczne,
          • Alternatywne metody porozumiewania się,
          • Stare i nowe zabawy dywanowe,
          • Ogólnopolski Kongres Terapii Pedagogicznej z Elementami Integracji Sensorycznej,
          • Metoda integracji sensorycznej w procesie wspomagania rozwoju dziecka na początkowych etapach edukacji.