• Konsultacje dla rodziców w WPWD "Dziupla"

• WPWD „Dziupla”od dnia 7 grudnia zaprasza na konsultacje telefoniczne!

W okresie pandemii przed dziećmi i rodzicami pojawiły się nowe obowiązki i wyzwania. Dla wielu rodzin czas ten niesie trudności, których nie udaje się rozwiązać wewnątrz  systemu rodzinnego.

Rodzicu! Jeśli czujesz się bezradny w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków, chcesz porozmawiać o trudnościach, poszukać nowych rozwiązań, zasięgnąć informacji – ZADZWOŃ!  Proponujemy konsultacje telefoniczne z pedagogami-asystentami rodzin, którzy na co dzień prowadzą pracę z rodzinami, pedagogami pracującymi w naszych świetlicach a także  z psychologiem. W razie potrzeby umówimy spotkanie na terenie siedziby WPWD „Dziupla” -  ul. Czyżowicka 29B.

Zapraszamy do kontaktu!

Dzwoń! Szukaj rozwiązań! Nie pozostawaj sam!

Pedagodzy nr tel: 723724684, 723724683

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 11:00 i od 15:00 do 16:00

Psycholog  - Żaneta Stanowska nr tel: 690 075 577

wtorek- 15:00-16:00

piątek- 10:00-11:00

Grzegorz Hajduczek

Główny Specjalista

ds. szkół podstawowych

• "Razem na święta"

• Nasze przedszkole bierze udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

"Przykłady działań w ramach akcji:

•    wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i przekazanie ich sąsiadom (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych),

•    samodzielne przygotowanie słodkich upominków (np. pierniczków) i obdarowanie nimi sąsiadów albo osób potrzebujących z najbliżej okolicy,

•    przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół,

•    zaoferowanie pomocy osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach,

•    zorganizowanie zbiórki darów dla schroniska dla zwierząt,

•    przygotowanie kartek dla kombatantów i Rodaków na Kresach,

•    wsparcie organizacji oferujących pomoc Polakom i Polonii za granicą."

Więcej na stronie: