• O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika, o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Jestem oligofrenopedagogiem, posiadam certyfikat językowy PTE oraz ukończyłam metodykę nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Brałam udział w wielu szkoleniach i kursach doskonalących jak np.:

• Kinezjologia Edukacyjna - gimnastyka mózgu wg Dennisona,
          • Warsztaty metodyczne Aktywne słuchanie Muzyki wg metody Batii Strauss,
          • Edukacja matematyczna wg koncepcji E. Gruszczyk - Kolczyńskiej,
          • Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spectrum autyzmu,
          • Stare i nowe zabawy dywanowe,
          • Edukacja przez ruch wg D. Dziamskiej,
          •  Musical English - zajęcia muzyczno - ruchowe po angielsku dla dzieci   w wieku od 3 do 6 lat.

Bardzo lubię pracę z dziećmi, ponieważ są one szczere, otwarte i prawdomówne, ale niestety ta szczerość znika wraz z wiekiem, a dla mnie osobiście jest niezwykle ważna w codziennym życiu. Przebywanie z dziećmi sprawia mi wiele radości, a uśmiech dziecka jest inspiracją do dalszej pracy. Uwielbiam patrzeć, jak dzieci każdego dnia zmieniają się i doskonalą swoje umiejętności. Wiem też, że im lepsza współpraca nauczycieli i całego personelu, tym więcej możemy zdziałać. Bardzo się cieszę, że pracuję już 11 lat z tak wspaniałymi ludźmi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 6 - letniego Jasia i niespełna 2 - letniej Zuzi. Bardzo lubię rozmawiać i przebywać z bliskimi sobie ludźmi, kocham zwierzęta, lubię podziwiać piękny otaczający nas świat, a w wolnej chwili chętnie sięgam po dobrą książkę.