• Bloki tematyczne: 1. "Ja i moi koledzy",                                                               2. "Jesteśmy bezpieczni na drodze".

• - Integrowanie się z nowymi koleżankami i kolegami, udział we wspólnych zabawach.

- Poznawanie zasad bezpiecznej zabawy w grupie rówieśniczej.

- Poznawanie swojej sali i zasad korzystania z zabawek.

- Przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po przedszkolu oraz korzystania ze sprzętu ogrodowego.

- Zapoznanie z podstawowymi przepisami ruchu drogowego dotyczącymi pieszych.

- Poznawanie wyglądu znaków drogowych i ich znaczenia.

- Spacery utrwalające sposób poruszania się grupy w pobliżu ulicy.

• Dzień Chłopaka

• Dla wszystkich naszych tygryskowych chłopców dziewczynki przygotowały dzisiaj niespodziankę. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPAKI!

• Wycieczka na skrzyżowanie

• Dzisiaj uczyliśmy się, jak prawidłowo poruszać się w pobliżu ulicy. Wiemy już, że musimy być bardzo uważni. Znamy znaczenie sygnalizacji i przejścia dla pieszych. Chodzimy w parach i nie oddalamy się od grupy. Pamiętamy też o tym, że nie wolno nam bawić się w pobliżu jezdni.

• Dzień Przedszkolaka

• Dzisiaj obchodziliśmy nasze święto. Spotkaliśmy się wszyscy na holu przedszkolnym, aby uczestniczyć we wspólnych zabawach. Były tańce połamańce, wygibasy i hopsasasy. Fajnie spędziliśmy czas. Odwiedził nas również gość - Pan Prezydent Mieczysław Kieca i wręczył wszystkim słodką niespodziankę. To był udany dzień.

• Dzień kropki

• Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzimy 15 września. Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji.