• ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA PANIĄ JOASIĘ

• Z radością informujemy, że PANI JOANNA PINECKA - wychowawca grupy „Kubusie” została nominowana do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie śląskim w wielkim plebiscycie "NAUCZYCIEL NA MEDAL". Nominacja została zgłoszona przez dzieci i ich rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Wszyscy nominowani nauczyciele zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku, dołączonym do gazety "Dziennik Zachodni" z okazji Dnia Nauczyciela. Pierwszy powiatowy etap plebiscytu będzie trwał od piątku 5 października do środy 9 listopada do godz. 22:00. Zachęcamy do głosowania! SMS o treści DNS.59 na numer 72355 lub na stronie internetowej Dziennika Zachodniego w zakładce Nauczyciel Zerówki.

• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

• Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził pan policjant - mł. asp. Patryk Błasik z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskm. Towarzyszył mu jego przyjaciel - pies Sznupek. Pan Patryk opowiedział o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze, w domu, w przedszkolu. Przestrzegł dzieci przed kontaktami z obcymi, nieznajomymi osobami. Zwrócił również uwagę na bezpieczeństwo dzieci i dorosłych podczas podróżowania samochodem i podczas uprawiania sportu. Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Dzisiaj wyjątkowy dzień. Każdy przedszkolak to wie - Dzień Przedszkolaka. Także u nas odbyła się uroczystość z tej okazji. Dzieci z PP 19 przywitały w swoim gronie nowych kolegów z grup Kubusie, Drużyna Krzysia, Sówki i Tygryski, które właśnie dzisiaj zostały pasowane na przedszkolaka. Była wspólna zabawa, występy dzieci i słodki poczęstunek. Zdjęcia można zobaczyć na FB przedszkola.