• Spektakl "Niezwykle przygody kota i Karoliny"

• W dniu dzisiejszym tj. 29 września  mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl z repertuaru Bajkowych Skarbków Śląska pt."Niezwykłe przygody kota i Karoliny".

Czy ktoś może mieć więcej przygód, niż koty? Tak! Koty i ich przyjaciele! Jedną z nich opowiedział nam dziś teatr Bajkowe Skarbki Śląska.Przedstawienie przypomniało nam jak ważną rolę pełni przyjaciel w naszym życiu. Dzieci świetnie się bawiły, niektóre brały udział w przedstawieniu.

• Dzień przedszkolaka, ważna sprawa czeka nas super zabawa!

O tak! Z okazji dzisiejszego święta - Dnia Przedszkolaka świętowaliśmy na 102! Były wspólne śpiewy i tańce, zabawy z chustą animacyjną, sigumą, kolorowym tunelem... Uśmiechy i dobre humory towarzyszyły nam przez cały czas, a zabawa minęła w mgnieniu oka!

Nasze kochane Przedszkolaki wszystkiego najpiękniejszego! Niech Wam słonko zawsze świeci ;-)

• Z wizytą w Akademii Stylu Maluszka

• 18 września, Drużyna Krzysia gościła w Akademii Stylu Maluszka na zaproszenie mamy Jasia. Dzieci własnoręcznie ( oczywiście z pomocą pani Agnieszki i pani Kasi ) uszyły poduszki, z których będziemy korzystać podczas relaksacji.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się co jest potrzebne do uszycia ubranek,w jaki sposób działa maszyna do szycia i ile czasu zajmuje uszycie poduszki.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Agnieszce i pani Kasi za zaproszenie!

• Dzień Kropki

• W piątek, 15 września,  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzień Kropki to święto Międzynarodowe i stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni. W tym dniu działaliśmy twórczo i poznaliśmy historię  małej Vashatii- nieśmiałej dziewczynki, od której wszystko się rozpoczęło.

Warto przypomnieć sobie, że każdy z nas jest wyjątkowy i każdy z nas może wiele osiągnąć.