• Zaproszenie

•

Zapraszamy Rodziców do wzięcia udziału w spotkaniu Miejskiego Forum Rodziców w dniu 26.11.2020 r. (czwartek) o godz. 16.00.

Spotkanie przeprowadzone będzie on-line na platformie Microsoft Teams.

Zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu prosi się o przekazanie do dyrektora przedszkola adresów e-mail, na które na pół godziny przed spotkaniem zostaną przesłane zaproszenia na spotkanie on-line.

• Obchody Święta Niepodległości

• Obchody 11 listopada uczą dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwijają  poczucie przynależności narodowej. Listopad to miesiąc, w którym przedszkolaki utrwalają wiedzę dot. Polski. Pamiętając o zachowaniu należytej postawy, dzieci odśpiewały Hymn Polski w swoich grupach.