• Przedszkolaki pomagają!!!

     • W naszym przedszkolu odbyła się zbiórka plastikowych nakrętek dla dzieci Kajetana i Martyny Kowalik.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom którzy dostarczyli nakrętki do przedszkola.    A my przekazaliśmy nakrętki i w małej części dołączyliśmy do akcji.

      Serdecznie dziękujemy Mikołajowi z grupy "Drużyna Krzysia" oraz rodzicom za zorganizowanie po raz kolejny akcji Szlachetna Paczka dla Kajetana i Martyny Kowalik, a my mogliśmy dorzucić małą cegiełke do paczki. 

      Dziękujemy.

      https://www.facebook.com/kajtekowalik/

       

    • Gratulujemy !!!
     • Gratulujemy !!!

     • Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy oraganizowany przez Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski Pana Mieczysława Kiecę - rozstrzygnięty.

      Gratulacje dla Łucji Kleszczewskiej z grupy Sówki za zdobycie II Miejsca w Konkursie na Najpiękniejszy Stroik Świąteczny organizowany przez Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl.

       

      Gratulacje również dla Martyny Rus z grupy Tygryski za otrzymanie wyróżnienia w konkursie.

       

      Dziewczynki otrzymały nagrody w kategorii wiekowej do 10 lat.

      Rozdanie nagród odbyło się na Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

       

      Serdecznie gratulujemy!

       

     • Dzień Piżamy...

     • Nasze przedszkole przystąpiło do akcji fundacji „Gdy liczy się czas” – założonej przez rodziców dzieci, które miesiącami lub latami zmagają się z chorobą nowotworową. Dlatego też we wtorek 14.12 zorganizowany został Dzień Piżamy – to dzień solidarności z dziećmi, które na co dzień przebywają na oddziałach onkologicznych. Nam piżama kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem, ale dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie, a dla dzieci przebywających w szpitalu stała się nieodłączną codziennością. Zakładając piżamy chcieliśmy okazać wsparcie wszystkim małym pacjentom. Tego dnia w przedszkolu przeprowadzone zostały zajęcia prozdrowotne. Przedszkolaki miały okazję w przystępny sposób zapoznać się z trudnym tematem jakim jest choroba, rozłąka z rodzicami i długie leżenie w szpitalnym łóżku. Jednocześnie była to okazja do wzbudzenia w dzieciach empatii oraz nauka tolerancji i otwartości w stosunku do osób z różnymi niepełnosprawnościami.

     • Na tropie reniferów- Tajna Misja Sówek

     • Grupa "Sówek" wzięła udział w tajnej misji Mikołaja! Zostały poproszone o pomoc w odnalezieniu zaginionych reniferów. Bez zaprzęgu Mikołaj nie jest w stanie rozwieźć wszystkich prezentów na czas! Zebranie reniferów wymagało od dzieci wiele sprytu, umiejętności matematcznych oraz odwagi! Udało się nie tylko zorganizować Mikołajowi pełny zaprzęg, ale również odnaleźć tajny szyfr do skrytki Mikołaja, gdzie czekała na dzieci niespodzianka! Dyplom dla detektywów, elementy fotobudki oraz smakołyki! Gratulujemy dzieciom! Mikołaju, na nas możesz polegać!

     • Laureaci konkursu "Mikołaj przyjacielem dzieci"

     • Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym, pt. "Mikołaj przyjacielem dzieci", który został zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 3, nasze przedszkolaki zostały nagrodzone!

      Martyna z grupy "Tygryski" zajęła II miejsce, a wyróżnienia otrzymali: Magdalenka z grupy "Drużyny Krzysia" oraz Jakub z "Kubusiów".

      Serdecznie gratulujemy!

     • Akcja "Pełna miska dla zwierzaków ze schroniska" zakończona

     • PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY I AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT

      Drodzy darczyńcy zakończyliśmy akcję "Pełna miska dla zwierzaków ze schroniska". Zebrane dary - karmy akcesoria, koce, zabawki dla zwierząt przekazaliśmy do schroniska prowadzonego przez Stowarzyszenie "Psy Koty i My" w Wodzisławiu Śląskim.

      Chcielibyśmy serdecznie podziękować przedszkolakom oraz rodzicom za każdy produkt, który podarowali. Dziękujemy z całego serca za wszelkie dary, które mogliśmy przekazać dla zwierzaków i na rzecz Schroniska. Doceniamy to i jesteśmy Wam za wszystko bardzo wdzięczni. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze serce i pomoc w walce o lepsze jutro tych małych zwierząt.

       

     • Zakończenie Akcji "Podaruj Książkę Bibliotece"

     • Grupa Sówek składa podziękowania dla darczyńców.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wzieli udział w naszej Akcji "Podaruj Książkę Bibliotece" i oddali swoje cenne dary książkowe.

      Dzięki Państwa hojności zbiory Biblioteki Szkolnej Nr 10 w Wodzisławiu Śląskim wzbogaciły się w kilkadziesiąt pozycji książkowych.

      Cieszymy się, że są osoby, dla których księgozbiór dla dzieci i młodzieży nie jest obojętny i potrafią podzielić się tym co posiadają. Te miłe gesty pozostają na długo w naszej pamięci, a podarowane książki przyczyniają się do pomnożenia radości jaką daje czytanie.