• II tydzień ferii w przedszkolu

• W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci wzbogaciły swój zasób słownictwa zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim z zakresu wiedzy o świecie dinozaurów. Przedszkolaki miały okazję wydobyć dinozaura z lodowego jaja. Poznały budowę ich ciał oraz szkletetów. Dokonały rekonstrukcji dinozaura na podstawie wydobytych kości- okazuje się, że dzieci to wspaniali paleontolodzy! Zajęcia z Twórczego Rozwiązywania Problemów pomogły utrwalić zdobytą wiedzę z całego tygodnia oraz urochomiły kreatywność dzieci dzięki zespołowej pracy nad stworzniem prehistorycznego gada z dostępnych materiałów. Na koniec tajni agenci wyruszyli na misję "Na ratunek dinozaurom", gdzie dzięki sprytowi i wytrwałości udało się doprowadzić małe dinozaury do ich mamy Leokadii.

• I tydzień ferii zimowych za nami!

• W I tygodniu ferii zimowych dzieci miały okazję poznać świat pszczół. Dowiedziały się kto mieszka w ulu i jaką rolę odgrywa w pszczelej rodzinie. Miały okazję zapoznać się z procesem powstawania miodu. Poznały inne skarby produkowane przez te małe owady, równie zdrowe dla człowieka jak miód. Zapoznały się także z pracą pszczelarza. Dzieci miały okazję brać udział w zabawach z kodowaniem, malowały, rysowały, tańczyły, brały udział w zawodach sportowych, Najważniejszym celem tego tygodnia oprócz dobrej zabawy było uświadomienie dzieciom, jak cennym owadem dla człowieka są pszczoły i w jaki sposób można o nie dbać. Zachęcamy do zobaczenia galerii w zakładce "Zdjęcia przedszkola".

• Balik odwołany

• Rada Rodziców wspólnie z Dyrekcją przedszkola ustalili, iż bal karnawałowy zaplanowany na wtorek 08.02 nie odbędzie się z powodu niskiej frekwencji dzieci. Bal odbędzie się wiosną. Życzymy zdrowia!