• Teatr Bajkowe Skarbki Śląska

• 27 września gościliśmy Teatr Bajkowe Skarbki Śląska. Przedstawili niezwykle ciekawą opowieść o dwóch siostrach. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem śledziły losy dwóch sióstr i bardzo szybko zorientowały się, jakie zachowania są właściwe i warte pochwały, a jakie dalekie od ideału. Mądra i pouczającą opowieść. Zapraszamy ponownie!

• Sznupek i goście!

• 21.09.22r w naszym przedszkolu pojawili się niecodzienni goście-policjanci: aspirant Sebastian Marciniak, młodszy aspirant Leszek Dudała, sierżant sztabowy Andrzej Ulążka oraz Sznupek, przyjaciel dzieci. Celem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad bezpieczeństwa w różnych codziennych sytuacjach. Policjanci wraz ze Sznupkiem w formie praktycznej przypomnieli zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym pieszych i zmotoryzowanych. Na zakończenie wizyty przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem radiowozu. W podziękowaniu dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

• „PRZEDSZKOLAK TO JA”

• Publiczne Przedszkole Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi powiększyło się o grono nowych przedszkolaków

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony był 20 września również w naszym przedszkolu. Do grona Przedszkolaków zostały przyjęte nowe dzieci. W dzień Przedszkolaka jest zawsze dużo fantastycznej zabawy, radości uśmiechu i przyjemności.

Pasowane na przedszkolaka dzieci otrzymały dyplomy, starsze dzieci medale dzielnego przedszkolaka. Po oficjalnej akademii odbyła się dyskoteka, gdzie wszystkie grupy bawiły się świetnie.

Fajnie jest być przedszkolakiem!