• Dziękujemy za wspólny rok szkolny!

     • Od 1 lipca 2022 r. do 31 lipca 2022 r. ustalono przerwę wakacyjną w naszym przedszkolu.

      W tym okresie prosimy kontaktować się z pracowninkami placówki w godzinach od 6.30 do 14.30.

      Tel.: 32 456 30 15

      E-mail: pp19@wodzislaw-slaski.pl

     • Zakończenie przedszkola

     • Dzieci kończące przedszkole 15 czerwca uczestniczyły w szaleństwach Zielonego wieczoru. W ten jeden wieczór w roku szkolnym przedszkole wypełnia taniec, zabawa i śmiech. Dzieci podążają śladem przedszkolnego skrzata i mają szansę zdobyć skarb. To czas dobrej zabawy.

      22 czerwca to dzień, kiedy przyszło im oficjalnie pożegnać przedszkolne mury. Uroczysta akademia, podniosły polonez, podziękowania i moc emocji…

      Te dni na długo pozostaną w pamięci szesnaściorga naszych absolwentów. Na długo, a może i na całe życie…

      Powodzenia! Idźcie w świat! Wiemy, że jesteście gotowi!

     • Gra terenowa

     • Już w niedzielę, 12 czerwca, w ramach tegorocznych 51. Dni Miasta Wodzisławia Śląskiego, na Starym Mieście odbędą się Rodzinne Spotkania z Historią. Gra terenowa dla rodzin rozpocznie się o godz. 11:30 na Rynku, a tuż po niej, także na Starówce, dyrektor wodzisławskiego Muzeum Sławomir Kulpa przedstawi uczestnikom prezentację pt. „Wodzisław Śląski w obliczu ognia” (po godz. 14:00). Wręczenie nagród tuż po tym punkcie.

      Tegoroczne 51. Dni Wodzisławia Śląskiego odbędą się w dniach 10-12 czerwca br. Podczas tego wyjątkowego święta uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Swoje talenty zaprezentują wodzisławskie formacje, dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z różnorodnych warsztatów, a rodziny wziąć udział w koncertach oraz oryginalnej grze terenowej.

      Rodzinne Spotkania z Historią

      Rodzinne Spotkania z Historią odbędą się w ramach 51. Dni Wodzisławia Śląskiego w związku z przypadającą na ten rok 200. rocznicą wielkiego pożaru miasta, który miał miejsce w 1822 roku.

      Wspomniana gra terenowa rozpocznie się 12 czerwca br. o godz. 11:30 (moment wybuchu pożaru) na wodzisławskim Rynku i obejmie teren Starego Miasta. Zabawa kierowana jest do całych rodzin. Po grze Sławomir Kulpa, dyrektor Muzeum w Wodzisławiu Śląskim wygłosi wykład pt. "Wodzisław Śląski w obliczu ognia", a następnie zwycięzcy gry zostaną nagrodzeni.

      SZCZEGÓŁY I ZAPISY ONLINE